MENU

Price incl. VAT
€13,90
sold out

100+ customers have already purchased

cashback
CASHBACK €01,39
Volume discounts
2Pcs
10%
€12,50/Pcs
3Pcs+
15%
€11,81/Pcs

Purchase without VAT for companies


Product is currently out of stock, ask about the availability in address info@top4mobile.eu

Manufacturer
SPIGEN
Product number
063GL24823
EAN
8809613763447

Description and specifications
POPIS PRODUKTU

Tvrdené sklo s revolučným spôsobom montáže - ak ste sa doteraz týmto aspektom zľakli pomocou tvrdeného skla, vaše problémy sú práve vyriešené! Tvrdené sklo bolo zabezpečené montážnym rámom, ktorý je perfektne prerezaný k prednej časti telefónu, vďaka čomu ho môžete perfektne umiestniť na obrazovku. Výrobca zjednodušil spôsob montáže do tej miery, aby bol pre každého používateľa plne intuitívny.
Glas.TR EZ Fit je 0,2 mm hrubý povlak, ktorý bol pri procese výroby a kalenia vytvrdený na 9 H. Vďaka tomu je odolný voči poškriabaniu aj pri kontakte s predmetmi ostrými ako kľúče alebo nôž. Sklo je pokryté oleofóbnou a hydrofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje odtlačkom prstov alebo iným nečistotám na obrazovke. Je krištáľovo čistý a dokonale odráža zobrazené farby. Nemá tiež žiadny vplyv na citlivosť dotyku a má mimoriadnu plynulosť, vďaka ktorej je radosť viesť prst po obrazovke. Sklo je určené predovšetkým na ochranu obrazovky pred poškriabaním a minimalizuje riziko poškodenia obrazovky počas neočakávaného pádu.

* Sklo / fólia je rezaná iba na plochú časť displeja s konvexnou štruktúrou, v súlade s matricou, ktorú pripravil výrobca daného modelu telefónu sám. Iba také rezanie fólie / skla zabezpečí úplnú kompatibilitu s našim ochranným príslušenstvom.

** Z dôvodu rôzneho frézovania okrajov displejov sa po nainštalovaní ochrannej fólie / skla na obrazovku môže okolo obrazovky vytvoriť jemná vzduchová halo. Je to prirodzená situácia a závisí od samotnej obrazovky.

POKYNY NA MONTÁŽ:
1) Inštaláciu v kúpeľni začnite ihneď po kúpaní - para absorbuje všetok prach z atmosféry a nebude prekážať pri inštalácii.
2) Povrch obrazovky dôkladne očistite a odmastite, potom ho pomocou lesklého lesku vyleštite.
3) Na prednú časť telefónu nasaďte rám so zalepeným sklom.
4) Odstráňte rám spolu s ochrannou fóliou. Zbavte sa vzduchových bublín tým, že to celé budete krúživými pohybmi tlačiť niekoľko desiatok sekúnd. Urobte to tak, aby sa lepiaca vrstva čo najviac spojila s obrazovkou.

VLASTNOSTI VÝROBKU:
- 100% originálne
- Výnimočná ľahká inštalácia vďaka montážnemu rámu
- Tvrdosť 9H
- 2.5D
frézované hrany príjemné na dotyk - Dodatočná ofóbna vrstva
- Dokonalá priehľadnosť
- Neovplyvňuje funkčnosť dotyku
- Balené v originálnom balení

SADA OBSAHUJE:
1 x Spigen Glas.TR EZ Fit Glass
1 x Mokrá handrička
1 x Suchá handrička
1 x Páska na odstraňovanie nečistôt