Price incl. VAT
€15,90
In stock 3 Pcs

100+ customers have already purchased

cashback
CASHBACK €01,60
Volume discounts
2Pcs
10%
€14,32/Pcs
3Pcs+
15%
€13,51/Pcs
Cost of delivery from €00,00
Delivery by couriers: 20.4.2021 (Tuesday) - 23.4.2021 (Friday)

Purchase without VAT for companies

Manufacturer
SPIGEN
Product number
AGL00098
EAN
8809671018312

Description and specifications
POPIS PRODUKTU

Tvrdené sklo s revolučným spôsobom montáže - ak ste sa doteraz týmto aspektom zľakli pomocou tvrdeného skla, vaše problémy sú práve vyriešené!

Tvrdené sklo zo série AlignMaster od Spigenu bolo zabezpečené montážnym rámom perfektne vyrezaným na prednú časť telefónu, vďaka čomu ho môžete perfektne umiestniť na obrazovku. Výrobca zjednodušil spôsob montáže do tej miery, aby bol pre každého používateľa plne intuitívny.

Glass FC AlignMaster je produkt ideálny pre displej vášho prístroja, ktorý je vybavený krytom a puzdrom.
Full Cover, tiež známy ako Case Friendly, znamená, že sklo je orezané tak, aby sa v puzdre nezachytilo, čo zabráni nechcenému odlepeniu skla.

Tvrdené sklo s hrúbkou 0,3 mm má povrchovú tvrdosť 9H, čo je takmer maximálny výsledok stupňa odolnosti proti poškriabaniu, ktorý je možné dosiahnuť.
Dodatočný oleofóbny povlak zabraňuje nadmernému zanechávaniu odtlačkov prstov alebo iných nečistôt a chráni pred ďalšími škrabancami.
Minimalistický dizajn s presnými výrezmi a krištáľovou priehľadnosťou zaisťujú neuveriteľné ponorenie do zariadenia, vďaka čomu ľahko zabudnete, že na ňom máme sklo, ktoré nám poskytuje ďalšiu ochranu.

* Sklo má najširší možný razník Case Friendly, čo znamená, že bude kompatibilné s väčšinou škatúľ na trhu a s akýmikoľvek škatuľami od spoločnosti Spigen.
** Z dôvodu rôzneho frézovania okrajov displejov sa po nainštalovaní ochrannej fólie / skla na obrazovku môže okolo obrazovky vytvoriť jemná vzduchová haluz. Je to prirodzená situácia a závisí od samotnej obrazovky.

POKYNY NA MONTÁŽ:
1) Inštaláciu v kúpeľni začnite ihneď po kúpaní - para absorbuje všetok prach z atmosféry a nebude prekážať pri inštalácii.
2) Povrch obrazovky dôkladne očistite a odmasťte, potom ho pomocou suchej handričky vyleštite do lesku.
3) Položte nastavovací rám na prednú časť telefónu.
4) Prilepte sklo a zbavte ho vzduchových bublín silným zatlačením celej veci krúživými pohybmi na niekoľko desiatok sekúnd. Urobte to tak, aby lepiaca vrstva čo najlepšie priľnula k obrazovke.

VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originálne
- Balené v originálnom balení
- tvrdosť 9H
- 2,5D frézované hrany príjemné na dotyk
- Dodatočná oleofóbna vrstva
- Dokonalá priehľadnosť
- Neovplyvňuje funkčnosť dotyku
- Rozmery: 151x72mm


OBSAH BALENIA : 1 x Spigen Glass FC AlignMaster
1 x handrička z mikrovlákna
1 x alkoholová utierka
1 x páska na odstraňovanie nečistôt