-8%
Price incl. VAT
€37,90€34,90
sold out

5+ customers have already purchased

cashback
CASHBACK €01,74

Purchase without VAT for companies


Product is currently out of stock, ask about the availability in address info@top4mobile.eu

Manufacturer
Sony
Product number
CP-V10AB
EAN
4901660142337

Prenosná nabíjačka s rozhraním USB poskytuje štyri plná nabitie smartphonu a dodáva sa vrátane kábla Micro USB a napájacieho adaptéra AC. / 10 000mAh lítium-iónová batéria / Kompatibilný so všetkými smartfónmi / Na cestách vám poskytne 4 plná nabití

Výkonná lítium-iónová polymérová batéria s kapacitou 10 000 mAh - Nabíjačka CP-V10A disponuje výkonnou nabíjateľnou batériou od Sony. Vstavaná lítium-iónová polymérová batéria má kapacitu nabíjania 10 000 mAh, čo je ideálne nielen pre dobíjanie smartphonov, ale takisto tabletov, fotoaparátov a ďalších zariadení.
Ponúka možnosť až štyroch nabitie na cestách - Či už potrebujete rýchle nabíjanie alebo plné nabitie, batérie nabíjačky CP-V10A dokáže nabiť smartphone až štyrikrát, než sa sama vybije. Vezmite ju so sebou na kempovanie, na diaľkový let alebo ju jednoducho používajte ako záložný zdroj napájania.
Kompatibilný so zariadeniami USB - S touto prenosnou nabíjačkou nemusíte riešiť veľkosť - je kompatibilný so všetkými veľkosťami, takže zariadenie môžete kľudne meniť. Vďaka dodávanému kábla Micro USB budete môcť nabíjať takmer každý telefón aj malé tablety, fotoaparáty, prenosné reproduktory a ďalšie zariadenia.
Vynikajúca dobíjacie cyklus - Vďaka technológii Hybrid Gél je možné zariadenie CP-V10A dobiť 1000krát, pričom vyspelá lítium-iónová polymérová batéria si uchová 90% svojej kapacity.
1,5A výstup - Dobite svoj smartphone rovnako rýchlo ako z elektrickej zásuvky.
Kontrola procesu nabíjania pomocou štyroch praktických indikátorov LED - Zariadenie je vybavené štvorstupňovým indikátorom LED stavu batérie. Môžete si tak ihneď pohľadom skontrolovať, či máte dosť energie na nabitie smartphonu, alebo či je čas znovu dobiť zariadenie CP-V10A.
Ľahko prenosná vďaka tenké, veľmi ľahkej konštrukcii - Prenosná nabíjačka CP-V10A váži iba 242 g, takže ju stačí vziať a vyraziť kamkoľvek potrebujete. Vďaka hrúbke len 17,5 mm, dĺžkou 127 mm a šírkou 72 mm má táto nabíjačka približne rovnakú veľkosť ako malý smartphone, a skvele sa tak hodí tým, ktorí veľa cestujú. Vďaka elegantnému dizajnu je navyše dokonalým doplnkom k vášmu technickému príslušenstva.
Micro USB - Teraz vám už energie nikdy nedôjde. Nabíjačka CP-V10A sa dodáva s káblom micro USB, takže batériu môžete v cieli svojej cesty pohodlne nabiť, nech je to kdekoľvek.

  • Battery capacity
    10000 mAh
  • Color
    Black