MENU

-10%
Apple Watch Series 2, 38mm Space Black Stainless Steel Case with Space Black Sport Band (MP492CN/A)
636592106159013765.jpg 636592106186777641.jpg
Price incl. VAT
€358,80€322,92
sold out

5+ customers have already purchased

CASHBACK €02,69

Purchase without VAT for companies


Product is currently out of stock, ask about the availability in address info@top4mobile.eu

Viewed
1244 times
Code of the product
16806
Warranty
24
Manufacturer
Apple
Product number
MP492CN/A

Apple Watch Series 2

Športové smart hodinky Apple Watch Series 2 sú ešte schopnejšie než ich predchodca. Séria Series 2 je vodoodolná s hodnotením WR 50M, s hodinkami sa môžete kúpať v bazéne aj vonku – vaše výkony v oboch prípadoch zmeria aplikácia cvičenia. Tá meria okruhy, tempo, vzdialenosť... aj aktívne spaľovanie kalórií.

Vyšší výkon, pokročilé senzory

Dvojjadrový procesor v Series 2 je až o polovicu výkonnejší ako z predchádzajúceho radu, grafický výkon je pritom rovno dvojnásobný. Výsledky športových meraní sú presné aj vďaka GPS a Wi-Fi – okrem vzdialenosti, rýchlosti a ďalších štatistík máte k dispozícii aj mapovanie trás.

Vylepšený softvér

Operačný systém watchOS sa prehľadne a pohodlne ovláda. K obľúbeným aplikáciám sa dostanete z prispôsobiteľného ciferníka alebo z nového Docku, ktorý vyvoláte stlačením tlačidla na boku. Vylepšenia sa dočkala aj aplikácia Aktivita, ktorá lepšie motivuje, pretože umožňuje zdieľať namerané dáta a porovnávať ich s vašimi blízkymi.

Asistent na bicykli aj v bazéne

Apple Watch Series 2 sú partnerom každého športovca. Zabudované GPS vie s veľkou presnosťou merať tempo, rýchlosť aj vzdialenosť. Vie tiež zaznamenať trasu. To všetko bez nutnosti mať pri sebe iPhone. Pretože sú hodinky vodoodolné, môžete sledovať svoje športové výkony aj v bazéne alebo v mori.

Nielen profesionáli ocenia záznamy s tepovou frekvenciou, ktorá pri tréningu s aplikáciou Cvičenie stráži aktivitu vášho srdca. Môžete si vybrať z 12 tréningov, sami si určíte cieľ.

Žiadny pohyb neunikne

Hodinky Apple Watch Series 2 sledujú celý deň vašu fyzickú aktivitu. S krúžkami aktivity každý deň vidíte, koľko času ste strávili státím, pohybom a cvičením. Vďaka funkcii Koučovanie a odznakom za dosiahnutie úspechu v podobe míľnikov alebo rekordov vás hodinky motivujú k lepším výkonom. Tie potom môžete zdieľať a porovnávať s priateľmi a rodinou.

Šikovný operačný systém

Hodinky nie sú len na okrasu. Budú pre vás osobným športovým trénerom, ušetria vás nutnosti vyťahovať telefón, pomôžu nájsť rodinu a priateľov, prispôsobia sa presne vášmu vkusu alebo s funkciu núdzového volania zachránia život. Navyše je systém otvorený pre vývojárov tretích strán, takže ďalšie a ďalšie možnosti budú pribúdať.

Zdravie na prvom mieste

Pokročilé senzory sa hodia nielen v posilňovni. Aplikácia Zdravie na iPhonu využíva dáta zo snímača tepovej frekvencie a zhromažďuje namerané údaje do praktických prehľadov a štatistík. Aplikácia dýchanie vás prevedie sériou hlbokých nádychov a pomôže vám upokojiť sa. Navyše môžete nainštalovať ďalšie zdravotné aplikácie tretích strán.

iPhone nechajte vo vrecku

Odkážte všetko potrebné priamo zo zápästia. Hovory aj správy oznámia hodinky jemným ťuknutím. Rovno môžete nadiktovať odpoveď a odoslať ju ako text alebo ako nahrávku. Vďaka prispôsobiteľným ciferníkom sa ľahko dostanete k svojim obľúbeným aplikáciám, najpoužívanejšie vyvoláte stlačením bočného tlačidla. Alebo stačí svoje želanie vysloviť, Siri vám ho splní.

 • Operating system
  iOS
 • User memory
  8 GB
 • Mass
  41,9 g
 • Number of processor cores
  2 x
 • NFC
  Yes
 • Bluetooth
  Yes
 • WiFi
  Yes
 • GPS module
  Yes
 • Display resolution
  272 x 340
 • Color
  Black
 • accelerometer
  Yes
 • gyroscope
  Yes
 • Battery Life
  18 hod
 • waterproof
  50 m