MENU

-10%
Price incl. VAT
€62,90€56,62
sold out

5+ customers have already purchased

cashback
CASHBACK €02,83

Purchase without VAT for companies


Product is currently out of stock, ask about the availability in address info@top4mobile.eu

Viewed
1274 times
Code of the product
2527
Warranty
24
Manufacturer
Microsoft
Product number
7MP-00015

Pridali sme technológiu Bluetooth 4.0 Low Energy. Zaisťuje bezproblémové a spoľahlivé pripojenie do vzdialenosti 9 metrov. Využíva najnovšiu technológiu Bluetooth a spotrebuje menej energie.

A rovnako ako pôvodná verzia sa aj myš Arc Touch Bluetooth Mouse zapne ohnutím a vypne narovnaním. Je pohodlná a prenosná, jej tvar zodpovedá prirodzenej krivke vašej dlane a dokonale sa hodí pre mobilný životný štýl. Dotykový prúžok presne reaguje na rýchlosť pohybu prsta a vodorovne sa posúva vďaka hmatové odozve.

Využite výhody BlueTrack Technology, ktorá v sebe spája výkon optickej myši s presnosťou myši laserové a ponúka pohodlnú prácu takmer na každom type povrch. Vďaka technológii BlueTrack Technology ju môžete používať aj na hrubom drevenom povrchu alebo na koberci.

Flexibilný dizajn
Klenutý tvar pre pohodlný úchop, plochý tvar v zbalenom stave. Dokonalý produkt pre vašu ruku a mobilný životný štýl.

Zapnutie a vypnutie
Vyklenutím sa zapína. Sploštením zase vypína. Žiadne vypínacie tlačidlo. Zabliká zelená kontrolka značiaci funkčnosť batérie a potom sa zase v záujme úspory energie vypne.

Bluetooth Smart
Praktická a spoľahlivá funkcia, ktorá využíva najnovšiu technológiu Bluetooth 4.0 a znižuje spotrebu energie.

Dotykové posúvanie
Kliknutie. Kliknutie. Rýchly pohyb prstom. Pohybom nahor alebo nadol môžete rýchlo zvisle posúvať obsah stránky a využívať plynulého a intuitívneho ovládania. Jemným potiahnutím môžete posúvať pomaly, rýchlym pohybom prsta potom rýchlo. Kliknutím prstom posúvanie zastavíte.

BlueTrack Technology®
Využite výhody BlueTrack Technology, ktorá v sebe spája výkon optickej myši s presnosťou myši laserové a ponúka pohodlnú prácu takmer na každom type povrchu.1

Pohodlie pre obe ruky
Dokonalé pohodlie, ktoré vám presne padne do pravej aj ľavej ruky.

Životnosť batérie až 6 mesiacov
Používajte myš dlhšie ako šesť mesiacov bez výmeny batérií. Ak je batéria slabá, upozorní vás na to indikátor stavu batérií.

 

 • Color
  Gray
 • backlight
  Not
 • wireless
  Yes
 • Sensor type
  Optical
 • The use
  Office